CONTACT

Pictura Antiquairs Nationaal BV

Spaces Zuidas
Barbara Strozzilaan 201
1083 HN Amsterdam
+31 (0) 20 303 64 50
info@pan.nl
BTW NL007289911B01

Mark Grol
Algemeen Directeur
mark.grol@pan.nl

Frédérique van Oorschot
Project Manager
frederique@pan.nl

Cécile Fentener van Vlissingen
Keuring
cecile@pan.nl

Jan Peter Verhagen
Marketing en Communicatie Manager
jp@pan.nl

Frederique Hanssen
Coördinator PR & Marketing
frederique.hanssen@pan.nl

Frederieke Ouwerkerk
Hospitality Coördinator
frederieke.ouwerkerk@pan.nl

Coco Bannenberg
Redacteur kunstobjecten en Social Media
coco.bannenberg@pan.nl

Yvonne van den Eerenbeemt
Ontwerp en Drukwerk
yvonne@pan.nl

Twan van Asseldonk
Financiële Administratie
twan@pan.nl

Niels Glandorff
Logistiek & Security
niels@pan.nl

Ingrid Labadie
Sponsoring
ingrid@pan.nl